تبلیغات
عشق - اینم گزارش حاشیه ای کامل از بازی دیروز پرسپولیس-مس کرمان برای طرفداران پرسپولیسی که دیروز با نتیجه 3-3 تمام شد : جالبترین آنها به دست داشتن پرچمهای سبز در دست تماشاگران بود که با شروع نیمه دوم جمع آوری شد
عشق

آرشیو موضوعی

آرشیو

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

اینم گزارش حاشیه ای کامل از بازی دیروز پرسپولیس-مس کرمان برای طرفداران پرسپولیسی که دیروز با نتیجه 3-3 تمام شد : جالبترین آنها به دست داشتن پرچمهای سبز در دست تماشاگران بود که با شروع نیمه دوم جمع آوری شد

                 استقبال كم جان از افشین قطبی در ورزشگاه كرمان!


ورزشگاه خالی كرمان اعتراضی به ساعت بازی!

زمانی كه پرسپولیسی ها برای گرم كردن خود وارد زمین چمن ورزشگاه باهنر كرمان شدند از دیدن سكوهای خالی به شدت تعجب كردند.آن ها اصلا عادت نداشتند كه برای انجام بازی به یك شهرستان بروند و با سكوهای خالی روبرو شوند كه سی درصد ورزشگاه را به خود اختصاص داده باشند! البته پیش از این كرمانی ها به زمان بازی اعتراض كرده بودند و خواهان جلو افتادن آن بودند. در كرمان هم معمولا هیچ گاه رسم بر آن نبوده كه یك بازی در شب برگزار شود به خصوص در شبی كه مردم برای شركت در جشن های نیمه شعبان برنامه ریزی كرده باشند. به دلیل بعد مسافت ورزشگاه باهنر، انجام بازی در شب باعث شد كه خیلی از كرمانی ها قید حضور در ورزشگاه را بزنند و برخلاف اكثر خیابان های شهر كرمان، مسیر های منتهی به ورزشگاه خلوت باشد. پافشاری سازمان لیگ هم برای برگزاری بازی در ساعت 30/19 در نوع خودش جالب بود.

    

به جای بازار سیاه، در ورزشگاه كرمان بلیط مجانی توزیع شد!

معمولا رسم بر این است كه زمانی پرسپولیس و استقلال به شهرستان ها می روند تا به بازی بپردازند، بازار فروش بلیط در بازار سیاه داغ می شود اما در اتفاقی نادر این بار عكس این ماجرا در كرمان رخ داد!در حالی كه كمتر از 20 دقیقه به شروع بازی مس و پرسپولیس در ورزشگاه باهنر كرمان باقی مانده بود برخی از مسئولین زمانی كه خلوتی بیش از اندازه ورودی های ورزشگاه و سكوها را دیدند، برای پر شدن ورزشگاه تصمیم گرفتند بلیط های دوهزار تومانی این بازی را به شكل رایگان میان تماشاگران توزیع كنند تا آن ها با تماس با دوستان و آشنایان خود، آن ها را برای ورود به ورزشگاه تشویق كنند! هرچند این حربه سبب شد كه تعداد تماشاگران تا آغاز نیمه دوم كمی بیشتر شود اما باعث نشد كه مانند بازی های قبلی پرسپولیس در كرمان، ورزشگاه باهنر لبریز از تماشاگر شود تا یكی از اتفاقات جالب این دوره از رقابت های لیگ برتر در همان هفته اول رخ دهد!

مصائب خبرنگاران در كرمان برای پوشش خبری بازی

خبرنگاران حاضر در ورزشگاه باهنر كرمان برای پوشش خبری بازی پرسپولیس و مس مصائب و مشكلات جالبی را برای ورود به ورزشگاه تحمل كردند.در حالی كه از سوی تربیت بدنی كرمان كارت های خبرنگاری مخصوصی برای این بازی صادر شده بود، به دلیل ناهماهنگی با نیروهای یگان ویژه و عدم ارائه تصویر این كارت به ماموران، سبب شد كه نیروی انتظامی از ورود خبرنگاران به جایگاه مخصوص آن ها جلوگیری كند. اما نكته جالب تر اینكه برخی از مامورین كه با این كارت ها آشنایی داشتند برای ورود خبرنگاران به جایگاه به آن ها بلیط های قسمت VIP را دادند تا آن ها مجوز ورود به ورزشگاه را پیدا كنند! سرانجام با حضور فرمانده این یگان در بین ماموران درب جایگاه ویژه و تایید كارت خبرنگاران، آن ها موفق شدند برای پوشش خبری بازی به داخل زمین راه پیدا كنند. ظاهرا مشكلات خبرنگاران كرمانی در بازی های حساس تمامی ندارد و آن ها در این گونه بازی ها باید همیشه آمادگی خود را به دیدن این گونه صحنه ها حفظ كنند! 

عدم حضور استاندار و نمایندگان مجلس كرمان در ورزشگاه

در بازی های قبلی مس برابر پرسپولیس و استقلال همواره استاندار كرمان به همراه یكی از نمایندگان این شهر در مجلس، در ورزشگاه حضور پیدا می كردند اما در این بازی خبری از حضور آن ها نبود.هرچند غیبت آن ها در تمرینات چند روز اخیر مس خبرهایی مبنی بر نیامدن آن ها به ورزشگاه در روز بازی را برسر زبان ها انداخته بود اما برخی به سنت چند ساله اخیر حتی پارچه های خیر مقدم به آن ها را نیز فراهم كرده بودند كه البته هیچگاه استفاده نشد! گفته می شد كه مقامات سیاسی استان به دلیل شركت در جشن های نیمه شعبان از حضور در این بازی غیبت داشتند اما تاكنون از دفتر آن ها دلیل اصلی غیبت آن ها اعلام نشده است. غیبت نصرالله گنجعلی خانی مدیر كل تربیت بدنی كرمان هم در این بازی از نكات جالب و سوال برانگیز این بازی بود. هرچند برخی از مقامات نیروی انتظامی و دیگر نهادهای اداری كرمان از نزدیك این بازی را تماشا كردند.

جمع شدن پرچم و پارچه نوشته های سبز از ورزشگاه!

با شروع بازی پرسپولیس و مس در دست برخی از تماشاگران حاضر در ورزشگاه شهید باهنر كرمان پرچم و پارچه نوشته های سبزی به چشم می خورد كه عمدتا شعارهای در وصف امام زمان برروی آن ها درج شده بود.

اما با شروع نیمه دوم هیچ یك از این پرچم ها و پارچه نوشته ها برروی سكو ها به چشم نمی خورد تا اعلام شود آن ها برای جلوگیری از هرگونه شائبه جمع آوری شده اند! البته برخی از بازیكنان دو تیم هم در این بازی از دست بند سبز استفاده كرده بودند كه با عدم باز شدن آن ها در نیمه دوم مشخص شد حساسیت ها نسبت به این دست بندها كمتر از روزهای قبل شده است!

 استقبال سرد تماشاگران از افشین قطبی!

افشین قطبی آن زمانی كه هدایت پرسپولیس را بر عهده داشت و در كرمان برابر مس قرار گرفت، از سوی تماشاگران كرمانی تشویق شد اما روز پنجشنبه در حالی كه او به عنوان سرمربی تیم ملی به ورزشگاه باهنر آمده بود اصلا استقبال خوبی را از خود ندید.قطبی كه حتی پیش از بازی به كنار زمین هم رفت و با برخی از مقامات پرسپولیس و مس به خوش و بش پرداخت، تنها از سوی برخی از تماشاگران پرسپولیس و آن هم به صورت محدود مورد تشویق قرار گرفت و تماشاگران حاضر در ورزشگاه اصلا استقبال گرمی از حضور او در كرمان نكردند! مربی تیم ملی ایران كه به همراه مهدی تاج نایب رییس فدراسیون فوتبال به كرمان آمده بود در حین بازی از نشستن در كنار او در جایگاه ویژه خودداری كرد. بعد از بازی هم مهدی تاج به تنهایی به مهدیه كرمان رفت تا در جشن نیمه شعبان شركت كند.

بازداشت برخی از تماشاگران بازی پرسپولیس و مس

با اینكه به دلیل استقبال كم تماشاگران از بازی پرسپولیس و مس، نیروی انتظامی كار راحت تری برای كنترل این بازی داشت اما با این حال تا پیش از شروع بازی تعدادی از تماشاگران خاطی بازداشت شدند.تعداد این تماشاگران تا پیش از شروع بازی به 15 نفر می رسید كه علت اصلی بازداشت آن ها به همراه داشتن مواد منفجره و ایجاد هرج و مرج در صفوف خرید بلیط و نداشتن حالت عادی بود! هرچند تعداد رسمی افراد بازداشتی این بازی اعلام نشد اما تا پایان بازی این تعداد افزایش پیدا كرده بود. نیروی انتظامی كرمان به دلیل همزمانی این بازی با جشن های نیمه شعبان تدابیر امنیتی ویژه ای برای كنترل بازی مس برابر پرسپولیس داشت و از چند ساعت قبل از بازی مامورین خود را در اطراف ورزشگاه باهنر مستقر كرده بود. هرچند در این بازی اتفاق خاصی رخ نداد كه این نیرو را به دردسر بی اندازد.

مراسم افتتاحیه لیگ فوتبال با حركات رزمی!

هرچند بازی پرسپولیس و مس در روز نخست بازی های لیگ برتر نهم، بازی افتتاحیه این لیگ محسوب می شد اما هیچ برنامه ویژه خاصی برای آن در نظر گرفته نشده بود.تنها پیش از بازی تعدادی از رزمی كاران كرمانی در وسط زمین چمن به صورت ناهماهنگ اقدام به انجام برخی حركات نمایشی كردند كه البته اصلا مورد استقبال تماشاگران فوتبال قرار نگرفت! در ادامه انجام مراسم مولودی از دیگر برنامه كرمانی ها پیش از شروع این بازی بود. البته مشابه بازی های لیگ قهرمانان اروپا پرچم بزرگ منقوش به آرم بازی های لیگ برتر، پیش از بازی در مركز زمین پهن شد تا عمده تفاوت مراسم پیش از بازی این لیگ با لیگ های قبل به چشم بخورد. پیش از این گفته شده بود هیات فوتبال و باشگاه مس به دلیل همزمانی بازی مس و پرسپولیس با نیمه شعبان جشن مفصلی را تدارك دیده اند كه ظاهرا با استقبال كم تماشاگران آن ها نیز برای برگزاری این جشن بی انگیزه شده بودند! 

لیدرهای تماشاگران مس علیه مدیر روابط عمومی

در دقیقه 25 بازی و زمانی كه مس گل اول بازی را از پرسپولیس دریافت كرد، لیدرهای تیم مس بیش از هركسی از دست مدیر روابط عمومی باشگاه شاكی بودند!البته مجید مكی زاده شانس آورد كه مس بلافاصله هر زمان كه عقب می افتاد گل مساوی را به ثمر می رساند چراكه لیدرهای هواداران مس در حال تدارك اعتراض تماشاگران بر علیه او می شدند! آن ها اعتقاد دارند كه مكی زاده باعث شده است كه بازیكنان محبوب آن ها از جمله مهدی رحمتی از تیم مس جدا شوند. این درحالی بود كه خیلی از هواداران مس كه برروی سكوها بودند اصلا مكی زاده را نمی شناختند و هر زمان لیدرها علیه مدیر روابط عمومی باشگاه مس صحبت می كردند به دنبال مكی زاده برروی نیمكت و یا داخل تركیب مس می گشتند! ظاهرا روابط عمومی مس فصل سختی را با تماشاگران معترض پیش رو دارد و با نتیجه نگرفتن تیم بیش از هر شخصی قرار است این نهاد زیر فشار قرار بگیرد!  

قطبی به رختكن پرسپولیس رفت یا نرفت؟!

هرچند برخی منابع از حضور افشین قطبی در رختكن تیم پرسپولیس بعد از بازی این تیم برابر مس خبر دادند، اما حاضرین در ورزشگاه و افشین قطبی این مسئله را رد كردند و گفتند قطبی تنها در برابر اتوبوس پرسپولیسی ها با برخی از شاگردان سابق خود خوش و بش كرده است.قطعا حضور قطبی در رختكن این تیم لیگ برتری باعث بروز انتقادات شدید به او می شود كه این باعث شد نزدیكان او تاكید كنند به دلیل خروجی مشترك راهروی جایگاه ویژه با رختكن پرسپولیسی ها سبب شد كه قطبی در برابر اتوبوس سرخ پوشان برابر آن ها قرار بگیرد. البته هیچ بعید نیست كه این اتفاق به دلیل نزدیكی رختكن با جایگاه ویژه در برابر رختكن پرسپولیسی ها رخ داده باشد تا خبر حضور قطبی در بین سرخ پوشان منتشر شود! البته قرار بود كه قطبی بعد از بازی با خبرنگاران هم گفتگویی داشته باشد كه او ترجیح داد بلافاصله بعد از بازی ورزشگاه را ترك كند.

اعتراض شدید سیفی به تعویض خود

مصطفی سیفی بازیكن تیم مس كه به دلیل مصدومیت روح الله بیگدلی جایگزین او در تركیب ابتدایی تیم مس در برابر پرسپولیس شده بود، بعد از تعویض زود هنگامش به شدت عصبانی شد و با كوبیدن بطری آب به زمین آن را علنی كرد.سیفی كه حتی قصد داشت قبل از خروج از زمین پیراهن خود را در بیاورد كه با ممانعت هم تیمی هایش از این كار منصرف شد اعتقاد داشت تعویض او در دقیقه 37 بازی اشتباه بوده است. هرچند بیگدلی بعد از گلی كه به ثمر رساند به سمت او رفت و با در آغوش كشیدن او قصد داشت از او دلجویی كند اما این مسئله باعث نشد كه مظلومی از تنبیه او بگذرد و اعلام كرد كه این اقدام او با محرومیت های انضباطی روبرو می شود. فصل قبل هم غنی زاده دیگر بازیكن مس در بازی با سپاهان چنین اقدامی انجام داد كه با عذر خواهی از مظلومی از تنبیه انضباطی نجات یافت. سیفی در مدت حضورش در زمین نتوانست رضایت كادر فنی و تماشاگران را جلب كند.

سالن داغ كنفرانس مطبوعاتی كرمان

سالن كنفرانس مطبوعاتی ورزشگاه باهنر كرمان بسیار داغ بود! البته این داغی نه به دلیل حرف های جنجالی دو مربی كه به دلیل گرمای بیش از اندازه این اطاق و عدم وجود سیستم خنك كننده بود.این مسئله كه با اعتراض سرمربی پرسپولیس و مس و همچنین خبرنگاران روبرو شد سبب شد كه برخی از خبرنگاران برای رهایی از شر گرمای این سوال از خیر سوالتشان بگذرند و حتی برخی از خبرنگارانی كه همراه با پرسپولیسی ها به كرمان آمده بودند در كنفرانس مظلومی شركت نكنند! این مسئله باعث شد كه حتی مظلومی تصمیم بگیرد كه خارج از اطاق جئاب سوالات را بدهد كه با مخالفت مسئول ورزشگاه او مجبور شد در حین عرق ریختن پاسخ سوالت را بدهد.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : عشق عشق

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • به نظر شما قهرمان لیگ برتر نهم چه تیمی خواهد بود ؟
نویسندگان