تبلیغات
عشق - حسین کعبی : به کسی ربطی ندارد من زیرابرو برمیدارم
عشق

آرشیو موضوعی

آرشیو

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

حسین کعبی : به کسی ربطی ندارد من زیرابرو برمیدارم

 حسین كعبی: به كسی اجازه نمی‌دهم در زندگی شخصی‌ام دخالت كند

 
بازیكن ملی‌پوش تیم فوتبال استیل آذین گفت: نمی‌توانیم امسال حرفی از قهرمانی در لیگ یا جام حذفی بزنیم.

حسین كعبی، اظهار كرد: تیم استیل آذین تیم جوانی است و به غیر از چهار، پنج بازیكن با تجربه سایر بازیكنان تجربه حضور در این سطح مسابقات را ندارند. به هر حال باید بپذیریم كه امسال كار آسانی در پیش نداریم و با تقسیم قدرتی كه بین تیم‌ها انجام گرفته كار تیم‌های جوانی مانند استیل آذین دشوار خواهد بود.

وی با بیان این كه حضور مربیان و سرپرست با تجربه برای استیل آذین غنیمت است، افزود: با تجربه چنین افرادی می‌توان امید بیشتری به نتایج این فصل استیل آذین داشت.

كعبی در پاسخ به این سوال كه آیا فكر می‌كنید استیل آذین برای قهرمانی شانس داشته باشد یا خیر، گفت: حضور در كورس قهرمانی برای تیمی كه به تازگی به لیگ برتر صعود كرده دشوار است. باید واقع‌بین بود. این فصل می‌خواهیم تنها نتایج خوبی بگیریم.

كعبی با اشاره به حضور بازیكنانی نظیر فریدون زندی و امیر شاپورزاده در تیم استیل آذین گفت: ما منتظر علی كریمی هم هستیم. اگر او به تیم ما بیاید، می‌تواند كمك فراوانی در این فصل به تیم كند.

وی درباره كم هوادار بودن تیم استیل آذین گفت: این مساله نقص یا كمبود نیست. معتقدم كه بر روی تیم‌های پرتماشاگر فشار و استرسی وجود دارد كه روی تیم‌های كم هوادار نیست. با این شرایط تیم ما همچنان بی‌حاشیه خواهد بود و در این وضعیت بازیكنان می‌توانند توانایی‌های بیشتری را از خود نشان دهند.

كعبی درباره حضور حمید استیلی به عنوان سرمربی استیل آذین به ایسنا گفت: نیازی نیست كه بخواهم درباره استیلی صحبت كنم. او چه در دوران بازیگری و چه دوران مربیگری بزرگ بوده و حتی قهرمان دو فصل قبل پرسپولیس هم به خاطر استیلی بوده است. اطمینان دارم كه استیل آذین با استیلی نتایج خوبی خواهد گرفت.

وی درباره حضورش در فهرست كسانی كه به دلیل رعایت نكردن منشور اخلاقی به سازمان لیگ تعهد داده‌اند، گفت: من خلاف منشور اخلاقی عمل نكرده‌ام. بنابراین دلیلی ندارد كه بخواهم تعهد بدهم. هر چه كه شریفی گفته را انجام داده‌ام، پس دلیلی ندارد كه اسمم در فهرست باشد.

كعبی ادامه داد: ضمن اینكه زندگی شخصی افراد به خودشان مربوط است. من به كسی اجازه نمی‌دهم كه بخواهد در زندگی شخصی‌ام دخالت كند. برداشتن زیر ابرو و اصلاح مویم به خودم مربوط است و هر كاری كه بخواهم روی بدنم انجام می‌دهم و كسی نمی‌تواند به من ایراد بگیرد. اگر به لحاظ فوتبالی بد بودم آن وقت می‌توانند از من ایراد بگیرند اما، زندگی شخصی‌ام فقط به خودم مربوط است.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : عشق عشق

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • به نظر شما قهرمان لیگ برتر نهم چه تیمی خواهد بود ؟
نویسندگان