تبلیغات
عشق - صدای کارشناسان قضایی فوتبال هم بابت قانون من درآوردی منشور اخلاقی هم درآمد. واقعا هدف از اجرای این قانون اجرای عدالت است ؟ اگه واقعا بخواهد اجرا شود نصف مربیان و بازیکنان لیگ باید محروم شوند
عشق

آرشیو موضوعی

آرشیو

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

صدای کارشناسان قضایی فوتبال هم بابت قانون من درآوردی منشور اخلاقی هم درآمد. واقعا هدف از اجرای این قانون اجرای عدالت است ؟ اگه واقعا بخواهد اجرا شود نصف مربیان و بازیکنان لیگ باید محروم شوند

اختصاصی/
کارشناس قضایی فوتبال ایران: فعالیت سازمان لیگ فوتبال غیرقانونی است
کارشناس قضایی فوتبال ایران گفت: فعالیت های سازمان لیگ فوتبال ایران به دلیل آیین نامه های غلطی که در این سازمان صادر شده کاملا غیر قانونی است.
"ابراهیم ربطی" روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، در خصوص عملکرد سازمان لیگ فوتبال ایران خاطرنشان ساخت: مسوولان فدراسیون فوتبال باید بدانند که هر کمیته ای یک وظایفه مشخص دارد و باید طبق وظایف خود کار کنند.
وی افزود: عملکرد سازمان لیگ فدراسیون فوتبال ایران کار غلط و بر خلاف قانون است و ادامه این روند می تواند برای فوتبال ما مشکل ساز باشد.
کارشناس قضایی فوتبال ایران گفت: منشور اخلاقی از نظر قانونی در فوتبال جایگاهی ندارد و اگر قرار باشد کسی محروم شود باید محرومیت او از سوی کمیته انضباطی صادر شود.
ربطی تصریح کرد: اگر محرومین منشور اخلاقی به فیفا شکایت کنند فوتبال ایران با مشکل روبه رو می شود و حتی ممکن است ما با تعلیق نیز روبه رو شویم.
وی اظهار داشت: کمیته انضباطی و سازمان لیگ فدراسیون فوتبال به هیچ عنوان نمی توانند وارد حریم شخصی افراد شوند و محرومیت این افراد به دلیل مشکلات شخصی آن ها برخلاف قانون است.
این کارشناس قضایی فوتبال ایران ابراز کرد: تنها مرجعی که می تواند در امور شخصی بازیکنان در فوتبال دخالت کند کمیته انضباطی باشگاههاست زیرا در قرارداد اکثر بازیکنان به باشگاهها اجازه دخالت در مسائل اجتماعی بازیکنان داده شده است.
کارشناس قضایی فوتبال ایران گفت: کمیته انضباطی و رییس این کمیته باید استقلال کاری خود را حفظ کند و نباید تا به این حد به سازمان لیگ اختیار دهد.
وی افزود: شریفی باید قوی تر عمل کند تا بیش از این استقلال کمیته انضباطی زیر سووال نرود.
ربطی خاطرنشان ساخت: بازیکنان و مدیران باشگاهها باید جلوی تصمیمات غلط سازمان لیگ ایستادگی کنند و باید بدانیم که فوتبال بزرگتر دارد و سازمان نباید به خود اجازه هر گونه فعالیت غیر قانونی را دهد.
وی ادامه داد: فعالیت های سازمان لیگ فدراسیون فوتبال غیر قانونی است و با ادامه این روند احتمال تعلیق فعالیت های این سازمان و حتی فدراسیون فوتبال ایران وجود دارد.
کارشناس قضایی فوتبال ایران گفت: محروم کردن ورزشکاران که اکثر آنها مانند فیروز کریمی از افتخارات فوتبال ایران هستند فقط به فوتبال ما لطمه می زند.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : عشق عشق

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • به نظر شما قهرمان لیگ برتر نهم چه تیمی خواهد بود ؟
نویسندگان